Mantolama

Mantolama
mantolama

Yapıların ısı yalıtımını sağlamak için iç kısımdan, dış kısımdan ve sandviç duvar şekli olarak farklı yatılım uygulamaları kullanılmaktadır. Yalıtımda sürekli korumayı sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama işlemidir. Dış cephe mantolama uygulaması yapının ısı yalıtımı için uygulanan verimliliği maksimum sağlayan bir yöntemdir.
Dış cephenin mantolaması mevsim şartlarına göre ısı kayıplarını ve kazançlarını önlemek üzere binanın dış kısmının yalıtım malzemeleri ile kaplanması işlemidir.
Dış cephe mantolaması ısı yalıtımı sağlanan en verimli yöntem olduğu için tercih edilmesinin yanında daha az maliyet ve daha kolay uygulama açısından zaman tasarrufu sağlamaktadır.
Mantolama işlemi hem dış hem de iç kısımdan yapılabildiği gibi uygulama alanının bulunduğu konuma göre de değişiklik gösterebilir.
Mantolama fiyatı binanızın, yapınızın yada mevcut alanın büyüklüğüne uygulama şekline uygulama tipine göre değişiklik göstermektedir. Dış cephe mantolama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada Whatsapp üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.
Yapılan keşif sonrası en doğru projelendirme ile mantolama fiyatıının belirlenmesi ve binanızın proje detayları hazırlanıp size sunulmakta ve sonrasında mantolama uygulamasına başlanmaktadır.
Dış cephe mantolama işlemlerinde Turanlı Yalıtım alanında dünya lideri markalar ile çalışmakta ve bu markaların yetkili satış ve dağıtım ağında yer almaktadır. Mantolama ürünlerinin tedariği için ise ayrıca fiyat teklifi isteyebilirsiniz.